انجمن hotel-aras

نسخه‌ی کامل: گجت هوشمند- چراغ‌های هوشمند
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
حتما برای بسیاری از افراد پیش آمده است که هنگام ترک خانه و سفرهای نسبتا طولانی، یک یا چند چراغ را در خانه روشن بگذارند. دراینجا باید عنوان کرد که این کار هرگز موجب فریب دزدان نمی گردد، چراکه آنها می‌دانند شما به صورت شبانه‌روزی چراغ خانه‌ خود را روشن نمی گذارید و در وهله ی بعد باید این نکته را در نظر داشت که این امر موجب اتلاف انرژی برق می گردد.

اما در حال حاضر می توان با بهره گیری از گجت هوشمند، چراغ‌ هوشمند شما قادر خواهید بود به هنگام سفر، آنها را به گونه ای تنظیم نمایید که فقط در هنگام شب روشن شوند و در روشنایی روز به طور خودکار خاموش گردند. این کار جلوه بسیار طبیعی داشته و تصور افراد غریبه و سارقان احتمالی را از خالی بودن خانه منحرف می نماید و باور آنها را به سمت اینکه ساکنین خانه در آن حضور دارند تغییر می دهد. در ضمن، از مزیتهای دیگر بهره گیری از چراغ های هوشمند، جلوگیری از اتلاف انرژی و کمک به مصرف بهینه انرژی برق خواهد بود.
خانه هوشمند الفاخانه هوشمند-خانه هوشمند رشت--نمایندگی خانه هوشمند-پذیرش نمایندگی خانه هوشمند-خانه ی هوشمند-اخذ نمایندگی خانه هوشمند-خانه ی هوشمند- هوشمندسازی ساختمان